O Nas

Zapraszamy gości w ramach Polskiego Bonu Turystycznego

Rezerwacja pokoi noclegowych codziennie pod telefonem 600 449 198 lub 506 373 330

e-mail: zlotepole@zlotepole.pl


Złote Pole to historyczna nazwa posiadłości przodków właścicielki. Gospodarstwo agroturystyczne z Karczmą na Złotym Polu to dom malowniczo położony z dala od miejskiego zgiełku i chaosu, w wiosce Łaguny przy trasie Ciechanów-Przasnysz, zaledwie 100km od Warszawy. Obiekt jest idealnie zlokalizowany replica horloges, znajduje się blisko drogi wojewódzkiej nr 617, co gwarantuje bardzo dobry i szybki dojazd.  Jest to okolica o niezwykłych walorach przyrodniczych, na które składa się urozmaicony krajobraz, bogactwo rzadkich gatunków flory i fauny. 
Do Państwa dyspozycji posiadamy 5 pokoi z łazienkami, taras z widokiem na staw i sad, nowocześnie wyposażoną kuchnię oraz dwie sale: jedna na 40 osób, druga na 100 osób.
Kuchnia bez wzmacniaczy smaku oparta na ziołowym ogródku przypraw, na życzenie kuchnia wegetariańska, domowy nabiał, własne kompozycje, wybór przetworów i własnej nalewki.
Pobyt w otulinie zieleni daje naszym gościom możliwość nieskrępowanego relaksu. Złote Pole stanowi także doskonałą bazę wypadową do zwiedzania regionu, np:
•    Sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie;
•    Neogotyckiego pałacu Krasińskich i muzeum romantyzmu w Opinogórze;
•    Zabytków miasta Ciechanowa (Zamek Książąt Mazowieckich z XIV w., kościół farny z XVI w., kościół poaugustiański z XIV w.);
•    Zabytków miasta Przasnysza (barokowo-klasycystyczny ratusz z końca XVIII w. z muzeum historycznym, gotycki kościół farny z XV w.,       zespoły klasztorne pasjonistów i kapucynek).
•    100-u letniego młyna zbożowego w Woli Wierzbowskiej

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne leży przy międzynarodowej trasie rowerowej EuroVelo 11 (Norwegia-Grecja) biegnącej przez Przasnysz i Ciechanów.
Cykliści podróżujący tą trasą mogą u nas smacznie zjeść i odpocząć w przytulnych pokoikach.


Zapraszamy miłośników ciszy i spokoju, którzy lubią spędzać czas w bliskim kontakcie z naturą. Ciepła i rodzinna atmosfera jest naszym atutem.

W plebiscycie pn. Złota Patelnia 2012 na najlepszy lokal gastronomiczny na północnym Mazowszu Karczma na Złotym Polu zajęła zaszczytne III miejsce po lokalach nowoczesnej gastronomi skierowanych do młodego klienta. Dla mnie jako właściciela to sukces, stare tradycje nie idą do lamusa. Z tej okazji chcę serdecznie podziękować sympatykom Karczmy na Złotym Polu, którzy oddali swój głos w Konkursie. Mam nadzieję, że grono sympatyków ciągle się powiększa. Serdecznie zapraszam smakoszy kuchni staropolskiej do mojej Karczmy. Wszyscy goście są mile widziani.

Z podziękowaniami Alina Czaplicka - właściciel