Karczma na Złotym Polu

Karczma dysponuje dwiema klimatycznymi salami (40-to osobową i 100-u osobową - każda przystosowana do imprez okolicznościowych, a także do tego, aby dobrze zjeść w długiej trasie, bądź na co dzień w gronie znajomych i rodziny), wspaniałą polską kuchnią oraz na zewnątrz rozległą polaną z miejscem na ognisko, łowiskiem, sadem i  dużym parkingiem. 

Nasza Karczma jest idealnym miejscem do odpoczynku dla osób, które cenią prywatność, dużą przestrzeń, spokój oraz wiejski klimat.

W Karczmie na Złotym Polu organizujemy:

•    imprezy integracyjne dla firm i konferencje
•    biesiady ze śpiewem i tańcami,
•    przyjęcia weselne,
•    uroczystości rodzinne i okolicznościowe,
•    ogniska i grille
Z chęcią przyjmujemy firmy i grupy pracownicze, a w weekendy zapewniamy także możliwość wynajmu kapeli.
W razie zainteresowania większą liczbą miejsc noclegowych  informujemy, że nasze gospodarstwo współpracuje z pobliskimi hotelami.
Im więcej czasu macie Państwo tym lepiej, gdyż czeka na Państwa wiele atrakcji, ponieważ każda pora roku jest tu piękna, wielkie pola rzepaku, kukurydzy i pszenicy, rozległe łąki, kwitnące i pachnące zielem ... – dla aktywnych i dla tych, którzy po prostu potrzebują chwili oddechu.
Nasi goście mają również możliwość codziennego wyżywienia.

Zapraszamy wszystkich Państwa do naszej Karczmy codziennie od godziny 12.00 do 22.00

W plebiscycie pn. Złota Patelnia 2012 na najlepszy lokal gastronomiczny na północnym Mazowszu Karczma na Złotym Polu zajęła zaszczytne III miejsce po lokalach nowoczesnej gastronomi skierowanych do młodego klienta. Dla mnie jako właściciela to sukces, stare tradycje nie idą do lamusa. Z tej okazji chcę serdecznie podziękować sympatykom Karczmy na Złotym Polu, którzy oddali swój głos w Konkursie. Mam nadzieję, że grono sympatyków ciągle się powiększa. Serdecznie zapraszam smakoszy kuchni staropolskiej do mojej Karczmy. Wszyscy goście są mile widziani.

Z podziękowaniami Alina Czaplicka - właściciel