Noclegi w apartamencie 3 pokojowym w Opinogórze Górnej

Opinogóra - to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na turystycznej mapie Mazowsza, miejscowość związana z Rodziną Krasińskich oraz siedziba Muzeum Romantyzmu. Tu zachęcamy do skorzystania z komfortowo urządzonego, intymnego mieszkania wszystkich tych, którzy przyjechali w te strony w celach turystycznych i pragną zwiedzać okolice.

Apartament z widokiem na zabytkowy park i plac rekreacyjny, usytuowany w centrum miejscowości Opinogóra Górna, blisko sklep, ośrodek zdrowia, Muzeum Romantyzmu.

- 76 m kw.
- parter
- loggia

- 3 pokoje:
pokój (dla 4 osób)
pokój (dla 2 osób)
pokój (łoże małżeńskie)

- kuchnia
kompletne wyposażenie: lodówka, pralka, zmywarka, kuchnia z piekarnikiem

- 2 x łazienka z prysznicem
- 2 x wc

http://apartament.webcover.eu/oferta-wynajmu

14 lutego od kliku lat obchodzony jest w Polsce jako dzień św. Walentego, czyli popularnie święto zakochanych. Mało kto wie, że w Opinogórze święto zakochanych trwa przez cały rok. Symbolem święta jest stojąca przy jednej z parkowych alejek marmurowa ławeczka - pamiątka po romantycznej miłości poety Zygmunta Krasińskiego do Amelii Załuskiej z napisem "Niech pamięć moja zawsze ci będzie miła".

,,Aby się zakochać, trzeba na niej usiąść”

Zakochanych, którzy wybierają się do Opinogóry aby przysiąść na ławeczce i w romantycznym parku wypowiedzieć osobie ukochanej swoje uczucia, albo klęknąć z bukietem w dłoni i poprosić o rękę - zapraszamy również do naszego apartamentu, gdzie spędzą wspólnie niezapomniane chwile.

Rezerwację przyjmujemy telefonicznie tel.600 449 198, e-mail:zlotepole@zlotepole.pl lub w biurze Łaguny 1 - Złote Pole.

Zapraszamy